Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kaźmierz

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom

Kaźmierz,wielkopolskie

495 000 zł165 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Zmiana ceny! Kaźmierz - na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 793 m2, w trakcie zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43,54 m² 10 312,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! 2 pokoje | balkon | miejsce parkingowe | blisko lasu i Zalewu Radzyńskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,54 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Szkolna

Kaźmierz,wielkopolskie

799 000 zł450 m² 1 775,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:521 m²

Nie przegap okazji! Przy tej ofercie Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne i profesjonalne pośrednictwo kredytowe, które pomoże Ci szybko i sprawnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kaźmierz,wielkopolskie

1 249 000 zł101,75 m² 12 275,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 525 m²

Prezentujemy ofertę o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w miejscowości Kaźmierz, w powiecie szamotulskim, zaledwie 30 km od Poznania. Na działce o powierzchni 2525.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

27,24 zł/m²193,14 m² 5 261 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Szamotulska 22a, kaźmierz Powierzchnia uż.: 193,14 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr. 599/3 o pow.1 926 m2 Cena: 27,24 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

2 554 734 zł32 753 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę inwestycyjną - działkę gruntu położoną w malowniczej miejscowości Kaźmierz, przy ulicy Poznańskiej. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kaźmierz,wielkopolskie

155 000 zł46,57 m² 3 328,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 znajduje się na I piętrze w budynku pięciolokalowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Kaźmierz,wielkopolskie

115 000 zł33,42 m² 3 441,05 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 znajduje się na poddaszu w budynku pięciolokalowym, położonym w miejscowości Kaźmierz przy ul. Dworcowej 58. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

119 500 zł1 047 m² 114,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1047 m , jedną z czterech działek, położonych w miejscowości Kopanina , przy ul. Północnej , gmina Kaźmierz. Atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Konopnickiej

Kaźmierz,wielkopolskie

225 530 zł1 187 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku przestrzeni do życia? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przy tej nieruchomości kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji, co czyni ją jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Kaźmierz,wielkopolskie

1 399 000 zł413 m² 3 387,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:846 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem w podpoznańskim Kaźmierzu przy ul. Parkowej. 3-kondygnacyjny budynek, obecnie użytkowany jako biurowy o powierzchni 413 m2 w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kaźmierz,wielkopolskie

495 000 zł793 m² 624,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Okrężna

Kaźmierz,wielkopolskie

690 000 zł4 000 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł45,04 m² 3 219,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 3 znajdujący się na I piętrze w budynku pięciolokalowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kaźmierz,wielkopolskie

352 500 zł2 720 m² 129,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kaźmierz - okolice ul. Nowowiejskiej Polecam działkę budowlaną - o powierzchni 2712 m2 - 352.500 zł. - na terenie objętym obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. - media.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł1 355 m² 179,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1355 m , położona w Kaźmierzu (powiat szamotulski), przy spokojnej ulicy Podgrzybkowej. Wymiary działki: ok. 31 45 m bardzo ustawny kształt,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

880 000 zł220 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu urokliwej miejscowości Kaźmierz, niedaleko Tarnowa Podgórnego oraz Poznania. To komfortowe rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Konopnickiej

Kaźmierz,wielkopolskie

210 880 zł1 318 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku przestrzeni do życia? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje najskrytsze marzenia! Kupując tę nieruchomość, nie ponosisz żadnych kosztów prowizji - to doskonała okazja, by.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

125 000 zł451 m² 277,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz wyjątkowej nieruchomości w spokojnej okolicy, która spełni Twoje marzenia o własnym domu? Ta oferta to idealne rozwiązanie! Biuro posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

420 000 zł75,75 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kupujący nie ponosi żadnej prowizji - skorzystaj z naszej oferty bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo, oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie pośrednictwa kredytowego, aby cały proces był łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia w pobliżu

4 400 000 zł20 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kiączyn 2 ha pod nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych Kiączyn Szukasz gruntu, który sam sprzedaje wizję? Ten teren mówi: zaprojektuj osiedle, które ludzie będą pokazywać znajomym. 2 hektary.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kaźmierz +2 km

198 000 zł824 m² 240,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna uzbrojona działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej, objęta mpzp, z możliwością zabudowy jednorodzinnej, dwulokalowej Z dopuszczeniem usług. Kiączyn koło kaźmierza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kaźmierz +2 km

359 040 zł1 632 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową okazję - działkę pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego w malowniczej miejscowości Radzyny! Co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną? Kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kaźmierz +3 km

Działka

Radzyny

367 840 zł1 672 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki rolno-budowlanej o powierzchni 1672 m2 w miejscowości Radzyny (gmina Kaźmierz, powiat Szamotuły) w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kaźmierz +3 km

Działka budowlana

Dolne Pole

270 000 zł902 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W imieniu naszego Klienta zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu zlokalizowanego w Dolnym Polu, gm. Kaźmierz, tylko 4 km od Tarnowa Podgórnego! Propozycja idealna dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kaźmierz +4 km

256 131 zł1 719 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o odpoczynku na łonie natury z dala od szybkiego tempa miasta? Marzysz o swoim miejscu na Ziemi z kawałkiem starodrzewia oraz własnym oczkiem wodnym? Szukasz działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kaźmierz +5 km

391 125 zł2 625 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycję mieszkaniowo-usługową w pięknej okolicy? Marzysz o domie wśród pól i blisko lasu? Ta oferta sprosta twoim oczekiwaniom! Działka nadaje się pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kaźmierz +5 km

980 867 zł6 583 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki budowlanej dla inwestycji deweloperskiej w pięknej okolicy? Ta oferta sprosta twoim oczekiwaniom! Propozycja dla dewelopera. 3 działki z mpzp w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia